Ezt választom!

Kismamafutár

0 items / 0Ft
Belépés / Regisztráció
  • KÉSZLETKISÖPRÉS
  • BABAVÁRÓ TERMÉKEK
  • SZOPTATÁS
  • CUMISÜVEGEK
  • CUMIZÁS & FOGZÁS
  • STERILIZÁLÁS
  • FÜRDÉS
  • ALVÁS
  • HOZZÁTÁPLÁLÁS
  • PELENKÁZÁS
  • BABAÁPOLÁS
  • ÉDESANYÁKNAK
Menü
Kismamafutár
Belépés / Regisztráció
0 items / 0Ft

Akciók

15.000 Ft-tól ingyenes kiszállítás

KismamaKlub

Csomagok

Elfogyott
Click to enlarge
KezdőlapPELENKÁZÁSTEXTILPELENKA Scamp textilpelenka 70×70 cm, 3 db-os Kék
Previous product
Salthouse Holt-Tengeri arcmaszk 2x5ml - tengeri algával 499Ft
Back to products
Next product
tommee tippee any-time játszócumi 0-6 hó rózsaszín
Tommee Tippee ANY TIME játszócumi 0-6 hó 2 db (RÓZSASZÍN) 2.749Ft

Scamp textilpelenka 70×70 cm, 3 db-os Kék

1.190Ft

Gyártó

Scamp

Elfogyott

Megosztás
  • Leírás
Leírás

Scamp tetra textilpelenka

Mire használunk textilpelenkát?

Textilpelenkát minden anyuka használ!

Napjainkban egyre kevésbé használjuk ugyan a nevéhez hűen, hiszen az eldobható pelenkák elterjedése óta egyre kevesebben pelenkáznak vele, ennek ellenére nem hiányozhat egyetlen babaszobából sem. Amíg a baba felcseperedik, számtalan dologban nyújt segítséget ez a régi, jól bevált, kis „textildarab”.

Legyen az anyatejjel vagy tápszerrel táplált csecsemő, az evés után a csecsemő bukik. Jó szolgálatot tesz ilyenkor a textilpelus. A büfiztetés alkalmával védelmet nyújt a baba és a mi ruhánknak, vagy az ágyneműnek. A felbukott táplálékot is ezzel töröljük le. A babáknál fontos a higiénia! Ha már egyszer ilyen módon használtuk a pelust, megy a mosásba! A bukásra hajlamosabb csecsemőknél célszerű több pelenkát vásárolni.

De nem csak az etetésnél vesszük jó hasznát a textilpelenkának!

Sokan rakják a kiságyba vagy a babakocsiba a kicsi feje alá. 

Fogzás során megvédi a lepedőt, a kocsi huzatát a kicsorgó nyáltól, nem is beszélve arról, hogy így a baba arca mindig nagyon tiszta felülettel érintkezik. 

Sétánál a babakocsira terítve remek napellenző. Szellős, átengedi a levegőt. 

Ha orvoshoz, védőnőhöz megyünk a levetkőzetett csecsemő alá teríthetjük.

Sokan használják a fürdetéshez is. A legkisebb apróságok bőre rendkívül érzékeny! A frottír anyagból készült törölközők esetleg sérthetik a baba bőrét, viszont biztosan nagyon kíméletesek leszünk, ha a vizet a textilpelenkával itatjuk le kisbabánk testéről.

De a textilpelenkával nem csak közvetett módon, hanem közvetve is örömet okozhatunk gyermekünknek. Hiszen szinte minden gyermek imádja morzsolgatni elalvás előtt, vagy simizni vele arcocskáját. Nemhiába kap számtalan családban nevet is a szeretett textilpelenka. 

Sőt! A babák olyannyira ragaszkodhatnak hozzá, hogy egyetlen percre sem hajlandóak megválni tőle. Ismerek anyukát, aki csak éjszaka tudja kicsempészni a pelust a kiságyból egy alapos mosásra.

És, ha valakit még mindig nem győztünk meg a textilpelenka felhasználhatóságának sokszínűségéről, íme, még egy érv: ha már nem elég fehér, vagy elszakadt, remek portörlő rongy!

 

A pelenkák mérete

70cm x 70cm.

 

Kezelési útmutató

A textilpelenka Bébi-Egészségügyi szempontból a "nem avatatott minőségű" kategóriába sorolható. Ez azt jelenti, hogy használat előtt a pelenkát mindenképpen mosni és fertőtleníteni kell!

A mosás maximális hőmérséklete 95ºC lehet. A klóros fehérítés megengedett, de csak hidegen és higított oldattal.

Kismama futár
Vásárlással kapcsolatos információk
Szállítás | Fiókom | Kuponok beváltása | SimplePay fizetési tájékoztató | Vevőbarát garancia
Hasznos linkek
Rólunk | Kapcsolat | Általános szerződési feltételek | Adatkezelési tájékoztató
KismamaFutár 2021 | Minden jog fenntartva!
  • Menü
  • Kategóriák
  • KÉSZLETKISÖPRÉS
  • BABAVÁRÓ TERMÉKEK
  • SZOPTATÁS
  • CUMISÜVEGEK
  • CUMIZÁS & FOGZÁS
  • STERILIZÁLÁS
  • FÜRDÉS
  • ALVÁS
  • HOZZÁTÁPLÁLÁS
  • PELENKÁZÁS
  • BABAÁPOLÁS
  • ÉDESANYÁKNAK
  • Kezdőoldal
  • KismamaKlub
  • Kívánságlistám
  • Belépés / Regisztráció
Kosár
bezár

Belépés

bezár

négy × 3 =

Elfelejtettem a jelszavamat

Nincs még felhasználód?

Fiók létrehozása